تقدیر شبکه المیادین از سازندگان نماهنگ عرب الاهواز

نماهنگی باموضوع حادثه تروریستی اهواز منتشر می‌شود
۳۰ بهمن ۱۳۹۷
کلیپی که در تلگرام ۳میلیون بازدیدداشت
۳۰ بهمن ۱۳۹۷

تقدیر شبکه المیادین از سازندگان نماهنگ عرب الاهواز

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، مدیر دفتر تهران شبکه المیادین و هیئت همراه در بازدید از موسسه تنفس صبح در اهواز، از تولیدات عربی این موسسه استقبال کرد.

ملحم ریا مدیر دفتر المیادین در این بازدید با اشاره به بازتاب رسانه‌ای نماهنگ «عرب الاهواز»، گفت: رئیس شبکه المیادین شخصا تاکید بود که به اینجا بیاییم و در مورد نماهنگ عرب الاهواز گزارش تهیه کنم.

نماهنگ عرب الاهواز، کاری از گروه هنری تنفس صبح در مورد عرب‌های خوزستان بود که به مناسبت عید سعید غدیر در شبکه‌های ماهواره‌ای منتشر و نزد مردم عرب خوزستان با استقبال ویژه‌ای مواجه شد.

اسماعیل معنوی کارگردان، مرتضی حیدری آل کثیر شاعر و محمد کمایی سرپرست فنی این اثر بود. همچنین محمد جمیلی، محمود ناصرویس و حمیدرضا بهوندی فیلمبرداران این اثر بودند.

این نماهنگ در واقع به معرفی مردم عرب خوزستان می‌پردازد و مردانگی، شجاعت، غیرت، جانفشانی‌های دین و مذهب مردم خوزستان را به زبان هنر بیان می‌کند.

این نماهنگ در روستای صراخیه شادگان تصویربرداری شد و جمعی از نوجوانان عرب اهوازی در قالب یک گروه سرود این سرود عربی را اجرا می‌کنند. مهدی نادی صفایی آهنگساز، محمد فرشادیان مدیر تولید و محمدسجاد انصاری تدوینگر این اثر هنری بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *